درباره ما

گروه معادن و کارخانجات برادارن توکلی با نام تجاری «پیشگامان سنگ پاسارگاد» با حدود 30 سال تجربه در استخراج و فرآوری سنگ‏های طبیعی یکی از پیشگامان این صنعت در ایران محسوب می‏ گردد.

این مجموعه کار خود را با استخراج سنگ‏های طبیعی آغاز نمود و در مدت کوتاهی با مدیریت مطلوب برادران توکلی فعالیت خود را گسترش داد؛ به گونه‏ ای که در حال حاضر با در اختیار داشتن 12 معدن و 5 کارخانه مدرن فرآوری سنگ در نزدیکی معادن و نیز بازارهای هدف، یکی از قدرتمندترین و تاثیر گذارترین مجموعه‏ ها در این صنف می‏ باشد.

استخراج سالیانه حدود 500 هزار تن انواع سنگ‏ های تراورتن، مرمریت و مرمر از بهترین معادن ایران، در اختیار داشتن 700 نیروی کار در قالب تیم‏ های مجرب و کار آزموده در بخش‏های مختلف و بهره‏گیری از تجهیزات مدرن و به روز این امکان را برای گروه «پیشگامان سنگ پاسارگاد» فراهم نموده تا علاوه بر تسلط بر بازارهای داخلی، در بازارهای خارجی نیز جایگاه مناسبی داشته باشد.

گروه « پیشگامان سنگ پارسارگاد»  با در اختیار داشتن طیف گسترده ‏ای از انواع سنگ‏های مرمر، مرمریت و تراورتن در قالب کپ، اسلب و تایل در طرح‏ ها و ابعاد مختلف، آمادگی خود را جهت همکاری در انواع پروژه‏ های داخلی و خارجی اعلام می‏دارد.

           

                                                                                                                                                    با احترام

                                                                                                                                   گروه «پیشگامان سنگ پاسارگاد»


Copyright © Parmisoft.com 2014
دی ان ان